Get Adobe Flash player
  • p1
  • p2
  • p3

 

 

 NOWOŚĆ!!!  Winobraniowy Marsz Nordic Walking

Marsz na dystansie 5 km odbędzie się w ramach XXX Nocnego Biegu Bachusa w dniu 5 września 2015 r. w Zielonej Górze Zawodnicy, którzy ukończą marsz udekorowani zostaną pamiątkowymi medalami i wezmą udział w losowaniu upominków. Szczegóły znajdują się w Regulaminie Biegu Bachusa.

 XXX Nocny Bieg Bachusa – zapisy i pakiety startowe

Zgłoszenia do XXX Nocnego Biegu Bachusa i Winobraniowego Marszu Nordic Walking przyjmowane będą elektronicznie do dnia 01 września 2015 r. włącznie, poprzez rejestrację na stronie internetowej: http://www.super-sport.com.pl i wpłatę 40 zł przelewem na konto Lubuskiego TKKF Nr 71 1020 5402 0000 0002 0146 3967. Opłata startowa dla mieszkańców Zielonej Góry, emerytów i rencistów oraz uczestników marszu NW wynosi 20 zł.

Gwarantuje się przyjęcie 800 biegaczy i 100 uczestników marszu NW, którzy dokonają zgłoszenia i wpłaty wpisowego. Decydować będzie kolejność wpłat.

Pakiety startowe będą wydawane po okazaniu dokumentu  tożsamości w dniach 2 – 4 września br. w Centrum Integracji Społecznej przy ul. Staszica 4 (wejście „B”) w godzinach 16.00-19.00 oraz  w dniu imprezy od godz. 15.00 w biurze zawodów na parterze wieżowca PGNiG (salon wystawowy), ul. Bohaterów Westerplatte 15. 

InterRisk XXX Nocny Bieg Bachusa
Winobraniowy Marsz Nordic Walking

Uczestników biegu zachęcamy do zawarcie jednodniowego ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group. Koszt ubezpieczenia to jedynie 1,50 zł.

Zapraszamy do Oddziału przy ul. Krośnieńskiej 14 w Zielonej Górze, telefon 68 322 86 00

Ulotka_Nocny Bieg Bachusa_na stronę

RECYKLINGOWO

Fundacja na rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach RECAL dostarczyła dla uczestników XXX Nocnego Biegu Bachusa, I Otwartych Mistrzostw Zielonej Góry MTB Amatorów oraz Lubuskiego Zlotu Nordic Walking napoje izotoniczne TAFISA 2015 w limitowanej serii aluminiowych puszek. Przez cały czas trwania imprez będzie prowadzona zbiórka pustych puszek po napojach, które trafią do recyklingu.

Czytaj więcej …

W 3 Duathlonie Lubuskim zwyciężył Dawid Romanowski (SOGEST, Zielona Góra, 0:43:38) przed Mateuszem Łangowskim (THULE TEAM, Gorzów Wlkp., 0:45:07) oraz Jerzym Bielińskim (KARGOWA TRAM, Kargowa, 0:45:30). Wśród kobiet najszybsza była  Małgorzata Konopka (FSL VERUS AOK.PL TEAM, Pamięcin, 1:04:01) która wyprzedziła Agnieszkę Bąk (FSL VERUS AOK.PL TEAM, Ośno Lubuskie, 1:06:26) i Olgę Cichowicz (FSL VERUS AOK.PL TEAM, Słubice, 1:12:49).

Wyniki 2015

Czytaj więcej …

Korona Przytoku 2015

W rywalizacji o Koronę Przytoku (suma miejsc zajętych w XIII Półmaratonie PRZYTOK i VIII Piekle Przytoku) wzięło udział 17 zawodników.

Wśród mężczyzn zwyciężył Paweł Kamoda (KM SPORT TEAM Płoty), natomiast wśród pań Dorota Rudzińska (Zielona Góra).

Wyniki

VIII Piekło Przytoku

W VIII Piekle Przytoku wystartowało 94 amatorów ekstremalnego kolarstwa szosowego, w tym 6 kobiet.

Wśród mężczyzn (10 okr. x 6,7 km) zwyciężył Jarosław Michałowski (Płoty – 2:11:55) przed Bartoszem Wujczakiem (Leszno – 2:13:21) i Andrzejem Jagiełowiczem (SULIMA ROWERY TEAM Zielona Góra – 2:13:28).

Wśród pań 5 okr. x 6,7 km) najszybsza była Paulina Bielińska (Kargowa – 1:11:51), która wyprzedziła Annę Sulimę-Jagiełowicz (SULIMA ROWERY TEAM Zielona Góra – 1:21:25) i Elżbietę Woźniak (Szczecin – 1:22:44).

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:

K2 – Paulina Bielińska

K3 – Anna Sulima-Jagiełowicz

M2 – Bartosz Wujczak

M3 – Jarosław Michałowski

M4 – Robert Suszczyński (KOLARZE GORZÓW WLKP. – 2:16:10)

M5 – Tadeusz Soja (UTM BRÓJCE LUBUSKIE, Lubsko – 9 okr. – 2:15:27)

M6 – Jerzy Żychowski (SOGEST TEAM Zielona Góra – 9 okr. – 2:27:26)

Wyniki

XIII Półmaraton PRZYTOK

W XIII Półmaratonie PRZYTOK wystartowało 303, a ukończyło 301 zawodników.

Wśród mężczyzn zwyciężył Karol Cząstka (RUNNERS Żagań – 1:18:08) przed Pawłem Kamodą (KM SPORT TEAM Płoty – 1:20:36) i Przemysławem Prętkim (Zielona Góra – 1:21:32).

Najszybszą z pań okazała się Dorota Przybysz (GRODZISKI KLUB BIEGACZA Grodzisk Wlkp. – 1:33:12), która wyprzedziła Magdalenę Błażków (Gorzów Wlkp. – 1:35:27) i Lucynę Poznańską (Kołczyn – 1:37:26).

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:

K20 – Emilia Błaszczyk (Jerzmanowa – 1:44:20)

K30 – Joanna Jadczak-Lidke (BRACTWO BIEGACZY Zielona Góra – 1:39:10)

K40 – Dorota Przybysz

K50 – Maria Kawiorska (BRACTWO BIEGACZY Zielona Góra – 1:40:54)

M20 – Krzysztof Przyworski (DRUŻYNA GAZETY Zielona Góra – 1:28:22)

M30 – Karol Cząstka

M40 – Robert Kin (BRACTWO BIEGACZY Zielona Góra – 1:23:54)

M50 – Dariusz Duda (BRACTWO BIEGACZY Zielona Góra – 1:31:29)

M60 – Jerzy Warszawski (PGNiG Zielona Góra – 1:33:34)

M70 – Bolesław Brzeziński (BRACTWO BIEGACZY Czerwieńsk – 1:53:12)

Wyniki

 Konkurs fotograficzny

Logo_Lasy PaństwoweInformujemy, że Nadleśnictwo Przytok i Nadleśnictwo Zielona Góra organizują konkurs fotograficzny, do udziału w którym zachęcamy wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas wolny w lasach wokół Zielonej Góry.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Szczegółowych informacji udziela Pani Anna Grabska, tel. 68 325 50 80 wew. 862.

Regulamin konkursu

Nordic Walking dla Seniorów

Spacery pod opieką instruktora-przewodnika na trasie o długości ok. 6-8 km (ok. 1,5 godz.) odbywają się w każdą środę. Zbiórka o godz. 10.00 na parkingu przed wejściem do Amfiteatru Zielonogórskiego im. Anny German.

Uwaga kolarze amatorzy

Lubuskie TKKF będzie w 2015 roku organizatorem następujących imprez:

      1.   Szosowy wyścig kolarski „VIII Piekło Przytoku” – 12 kwietnia (zapisy)

      2.   VI Grand Prix Województwa Lubuskiego MTB Amatorów – kwiecień – wrzesień

      3.   Wyścig z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB – 10 maja

      4.   Otwarte Mistrzostwa Zielonej Góry MTB Amatorów
        xxo Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra – 27 września (regulamin)

Serdecznie zapraszamy!

Oferta

Oferta wynajmu sprzętu, urządzeń i akcesoriów w 2015 r.

więcej…

 

Komunikaty